Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
Obserwuj swój rozwój

Podłączymy Twoją stronę pod Google Analytics

Google Analytics to potężne, bezpłatne narzędzie online, za pomocą którego można uzyskać pełny obraz ruchu i sprzedaży w witrynie. Pomaga także śledzić skuteczność kampanii marketingowych i odkrywać nowe sposoby rozwoju firmy. Dzięki bezpłatnemu kontu Google Analytics będziesz mógł przeglądać szczegółowe dane o zachowaniu swoich klientów i wykorzystywać te informacje do mierzenia sukcesu tego, co robisz.

Część z funkcji Google Analytics

01
01
Raporty

Generowanie około 80 rodzajów raportów związanych ze zbieraniem danych dotyczących ruchu internetowego

02
02
Czas rzeczywisty

Dzięki tym danym dowiesz się, jak długo przebywają na stronie twoi odwiedzajacy i jaki jest % odrzuceń.

03
03
Źródła wizyt

Dowiesz się skąd przychodzą do Ciebie odwiedzający, czy są to social media, wyszukiwarka a może jakaś inna strona.

04
04
Zachowanie

Dane te ujawnią informację o tym jak zachowują się na stronie odwiedzający, co przeglądają, klikają itd.

Zainstalujemy wtyczkę od Google

Dzięki wtyczce od Google, podstawowe dane uzyskasz w swoim WordPress bez potrzeby konfiguracji czy wchodzenia do panelu Google.

Zintegrujemy Twoją stronę z kluczowym narzędziem Google Search Console

Google Search Console jest bardzo ważnym narzędziem udostępnionym przez Google. To w nim można sprawdzać pozycję swojej strony w wyszukiwarce, dodać mapę strony i co najważniejsze to w Google Search Console zgłosicie swoją nową stronę do Google, co przyspieszy zindeksowanie jej przez wyszukiwarkę Google. Narzędzia i raporty dostępne w Search Console pozwolą Ci zmierzyć ilość ruchu pochodzącego z wyszukiwarki Google, rozwiązać problemy i sprawić, by Twoja witryna wyglądała świetnie w wynikach wyszukiwania.

Analiza skuteczności

Sprawdzicie łączną liczbę kliknięć, ile razy użytkownicy kliknęli wynik wyszukiwarce google i trafili na Twoją witrynę, a także łączną liczbę wyświetleń, ile razy użytkownicy zobaczyli link do Twojej witryny w wynikach wyszukiwania

Stan

Dowiecie się których z podstron z jakiegoś powodu nie udało się zindeksować.Dlaczego ma to znaczenie? Te strony nie będą pojawiać się w Google, co może oznaczać zmniejszenie ruchu w witrynie

Mapa witryny

Mapa witryny to plik, w którym podajesz informacje o stronach, filmach i innych plikach w Twojej witrynie oraz o związkach między tymi elementami. Wyszukiwarki takie jak Google odczytują go, aby skuteczniej indeksować strony.

Jakość stron na urządzeniach mobilnych

Google Search Console pokaże jakie podstrony na waszej stronie mają problem z wyświetlaniem się na telefonach. Dziś blisko 90% ruchu jest z telefonów komórkowych, warto zadbać o ten segment.

Podstawowe wskaźniki internetowe

Dowiecie się jakie adresy Google uznał za słabej jakości a jakie za dobrej jakości. Dane dzielą się na linki wyświetlane na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.

Przegląd

Narzędzie pozwala zobaczyć czy strona została zindeksowana przez Google, a także zaproponuje ulepszenia.

Pozycjonowanie i SEO

Zainstalujemy i skonfigurujemy Yoast SEO, która jest najbardziej kompletną wtyczką WordPress SEO, która istnieje dzisiaj dla użytkowników WordPress. Zawiera wszystko, począwszy od edytora wycinków i funkcji analizy stron w czasie rzeczywistym, pomaga zoptymalizować zawartość stron, tytuły obrazów, opisy meta-opisów i więcej, aż po mapy witryn XML i mnóstwo opcji optymalizacji.

Dzięki tej wtyczce twoja strona zostanie automatycznie skonfigurowana pod SEO w najlepszy możliwy sposób.