Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Bezpieczeństwo Twojej strony

Obecnie 40% stron internetowych korzysta z WordPress-a, nic więc dziwnego, że stał się on celem dla hakerów.  Statystki wykazują, że każdego dnia hakowanych jest średnio 30 000 stron internetowych a co 39 sekund gdzieś w sieci dochodzi do cyberataku.

Patrząc na powyższe liczby, należałoby zadać pytanie nie czy Twoja strona zostanie zaatakowana, tylko kiedy to się stanie. Właściciele stron internetowych powinni podjąć wszelkie możliwe kroki mające na celu zabezpieczenie ich stron internetowych przed zagrożeniami z zewnątrz.

W naszym zespole poważnie podchodzimy do tematu bezpieczeństwa. Wdrożyliśmy narzędzia, które pomogą chronić Twojego WordPressa. Nie musisz się znać na zabezpieczeniach stron internetowych, nasz zespół o wszystko zadba i skonfiguruje zabezpieczenia za Ciebie.

Zadbamy o bezpieczeństwo Twojej strony

Poważnie traktujemy Twoje bezpieczeństwo. Nasi specjaliści skonfigurują i zabezpieczą Twoją stronę internetową, abyś mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

  • Zainstalujemy i skonfigurujemy wtyczkę chroniącą Cię przed atakami z zewnątrz takimi jak np. Brute Force
  • Wyeliminujemy zagrożenia typu X-Content-Type-Options,  X-Frame-Options, HTTP Strict Transport Security itp.

Nasz zespół przeprowadzi audyt strony pod kątem możliwych wektorów ataków i je zabezpieczy. Dzięki temu możesz skupić się na prowadzeniu strony, nie martwiąc się o bezpieczeństwo.